PROMOCJA

Powiększ za darmo swój apartament nawet o 45 m.kw.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że antresola to nie tylko dodatkowa przestrzeń w apartamencie, która pozwala na wyodrębnienie jednej lub nawet dwóch sypialni. Antresola to także luksus posiadania znacznie większego i przestronnego apartamentu. A to wszystko ma ogromny wpływ na przychody z inwestycji.

Małe mieszkanie a przychody jak z dużego

Kiedy 12 lat temu budowaliśmy apartamenty w pierwszym etapie tej inwestycji nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że ponad 90% nabywców mieszkań na piętrze zdecyduje się na skorzystanie z opcji antresoli. Pomimo, że nie było wówczas możliwe wykonanie antresoli o pełnej wysokości to bardzo istotnie wpłynęło to na możliwości apartamentu. Niewielka antresola pozwoliła na zapewnienie dodatkowej sypialni. Okazało się, że przychody z wynajmu mieszkania z antresolą są prawie takie same jak z mieszkania, które nominalnie jest dwa razy większe.

Teraz mówimy o pełnowymiarowych, dużych antresolach

Teraz, na etapie projektu, zadbaliśmy o to, żeby antresole były w pełni wymiarowe, przestronne i luksusowe. Wiedzieliśmy, że zdecydowana większość naszych klientów będzie chciała powiększyć swoje możliwości bardzo małym nakładem. W cenie od 25 do 35 tys. zł, można nabyć od 14 do 25 m.kw. użytkowych extra powierzchni apartamentu. Po podłodze wielkości antresoli wahają się pomiędzy 25 – 45 m.kw.!!! To nawet dwie przestronne sypialnie. Albo inaczej – to dwa razy większy apartament.

W tej promocji antresola jest za darmo

Nie ma żadnych haczyków ani gwiazdek. Po prostu zawsze staramy się premiować pierwszych klientów. Wystarczy, że teraz zarezerwujesz apartament, a gratis otrzymasz od nas antresolę. Ale to nie wszystko. Antresola będzie przystosowana do wykończenia. Będzie posiadała wstawione okno (lub okna) połaciowe oraz podciągniętą instalację elektryczną. Ściany na poziomie antresoli będą otynkowane.

Wszystko co dobre szybko się kończy!

Promocja obejmuje tylko 10 pierwszych rezerwacji apartamentów na piętrze dokonanych od początku trwania promocji. Jednak Świat nie stoi w miejscu i na chwilę obecną w promocji zostały już tylko:

4 antresole.

Siedem antresol jest już aranżowanych przez szczęśliwych nabywców. Ponadto jest jeszcze jedno ograniczenie – czasowe. Promocja może trwać nie dłużej niż do 28 października 2018 r.

Co musisz jeszcze wiedzieć:

Apartamenty z dwiema lub więcej sypialniami lepiej się wynajmują – wiemy to ponieważ od 10 lat skutecznie obsługujemy wynajem apartamentów naszych klientów w tej lokalizacji.

Zainteresowana/y:

Zadzwoń lub napisz bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za promocję

Agnieszka Drogosz

tel. +48 506 66 44 06

adrogosz@lebskaostoja.pl